ডুবাই স্প’ৰ্টছ চিটিত অনুষ্ঠিত 'আটৰাংগী হোলী ফেষ্ট ২০২৪'

Story by  atv | Posted by  Munni Begum • 1 Months ago
প্ৰতিনিধিত্বমুলক ছবি
প্ৰতিনিধিত্বমুলক ছবি
 
আবুধাবি 
 
বহু প্ৰত্যাশিত 'আটৰাংগী হোলী ফেষ্ট ২০২৪' দেওবাৰে ডুবাই স্প’ৰ্টছ চিটিত অৱস্থিত 'দ্য স্কোৱাৰ'ত  ইউ এ ইৰ সময় অনুসৰি দিনৰ ১২ বজাৰ পৰা নিশা ১০ বজালৈ অনুষ্ঠিত হ’ব। ইউভি ইভেণ্টছ এণ্ড প্লাছ নাইটলাইফে আয়োজন কৰা ১০ গৰাকী শিল্পীৰ সৈতে ১০ ঘণ্টীয়া হোলী উদযাপনে সকলো বয়সৰ বাবে এক অবিস্মৰণীয় অভিজ্ঞতাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দিছে। 
 
অনুষ্ঠানত দৰ্শকক মনোৰঞ্জন কৰিবলৈ বলীউডৰ ৰাণী ডিজে ভূমিকা সিংহ, লেডী বাৰোটে অংশগ্ৰহণ কৰিব। স্থানীয় প্ৰিয় ডিজে কাৰ্লোছ, মনোজ, নিতেশ, গৌতম, হেৰী, ৰাহুল কাটেজা, টুইনছ প্ৰজেক্ট, ব্ৰাউন মুণ্ডা, নীল আৰু ভি জে জেকবে এই অনুষ্ঠানটোক অধিক মনোৰঞ্জনৰ বাবে অংশগ্ৰহণ কৰিব। 
 
ইয়াৰ উপৰিও ইয়াত উৎসৱমুখৰ বিভিন্ন ৰুচি অনুসৰি খাদ্য ষ্টল থাকিব যিয়ে ইয়াৰ আকৰ্ষণ বৃদ্ধি কৰিব। এই অনুষ্ঠানত বনৌষধি ৰঙৰ বৈশিষ্ট্য থাকিব যিয়ে নিৰাপদ আৰু পৰিৱেশ-বন্ধুত্বপূৰ্ণ উদযাপন নিশ্চিত কৰিব।
 
উল্লেখযোগ্য যে এই অনুষ্ঠানত সকলো উপস্থিত ব্যক্তিৰ বাবে এক নিৰাপদ আৰু উপভোগ্য পৰিৱেশ নিশ্চিত কৰিবলৈ বাহিৰৰ ৰং, পানীৰ বন্দুক, খাদ্য আৰু পানীয়ৰ ওপৰত কঠোৰ নিষেধাজ্ঞা আৰোপ কৰা হৈছে। এই অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ টিকটসমূহ প্লেটিনামলিষ্টত ক্ৰয় কৰাৰ বাবে এঘণ্টাৰো কম সময় উপলব্ধ হব।